Переселенці в селі Оксанівка започаткували сімейний бізнес

В селі Оксанівка Ямпільської громади подружжя Венгер, яке до повномасштабного вторгнення проживало в Києві, розпочало власну справу. Взялися розвивати зелений туризм – встановили чан з гарячою водою, а в сільській хаті облаштували зручності. Тепер до них на відпочинок приїжджають гості з Києва, Вінниці, а українці, які живуть у Дубаї, планують в селі навіть хату купити, пише SEEDS.

Чан Ольга та Вадим встановили на висоті кількох метрів, аби туристи могли насолоджуватись краєвидами сусідньої Молдови.

“Трохи вище підняли від землі, щоб гарну природу показати людям. Чан тримає температуру 4 години. Можна відпочити, покупатися. Я намагаюся вдосконалювати, треба обкласти цеглою, утеплити”, — розповів Вадим Венгер.

Чан — пластиковий, воду гріють дровами. Одночасно у ньому може перебувати 4 людини. Після перебування у чані, відвідувачів запрошують на гостини до сільської хати. Її, каже господиня Ольга — теж переобладнали на свій лад.

“Відразу були не впевнені чи вийде. Місцеві тут золоті люди. Нам усе подобається. Зробили душ, переробили грубу, ліжка зробили самі з дерева акації. 8 людей можемо прийняти”, — розповіла переселенка Ольга Венгер.

З початку повномасштабного вторгнення хати в Оксанівці купували переважно вимушені переселенці, розповідає місцевий житель Анатолій Харевський. Тепер жити в селі хочуть українці, які зараз мешкають за кордоном, пише Суспільне.

“У нас купують хати з люди Києва, з Дубая уже цікавляться нашими хатами. Тут співуче село, все зелене. Повітря у нас насичене. Мені здається, такого немає ніде”, — каже пан Анатолій.


Залишити коментар