Ср. 29 Травня 2024

У Зеленського хочуть провести земельну реформу в 3 етапи

Радник президента Олег Устенко в інтерв’ю Радіо НВ розповів про необхідність провести земельну реформу в 3 етапи. Коли президент Зеленський говорить про ринок землі, він має на увазі три етапне введення цього ринку. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «НВ-Бізнес».

Перший етап — це продаж землі, яка перебуває в державних руках, наприклад, у академії аграрних наук, нашого оборонного відомства, інших держконтор, які начебто цю землю мають, начебто вона належить всім нам, а здають її під агрохолдинги, не витримуючи ніякого сівообороту, ті приватники, ті державні особи, які претендують на приватне розпорядження нашою власною землею, набиваючи свої кишені. Тому державна земля піде на продаж.

На другому етапі ми побачимо тестування ринку, подивимося, як він працює, проведемо всі необхідні роботи з урахуванням кадастрів. І на третьому етапі перейдемо до широкоформатного повномасштабного ринку, коли вже паї будуть залучені. Там є маса супутніх питань — скільки землі, кому, в які руки і так далі. Але це обговорювані питання. Тому президент говорить про те, що ринок буде введений, принаймні початок його буде покладено з моменту, коли піде на приватизацію держземлі.


Залишити коментар