Сб. 20 Квітня 2024

Олег Скрипка презентував ексклюзивне авторське вино

Нещодавно відбулася презентація ексклюзивного вина “Країна Мрій” від  відомого українського музиканта Олега Скрипки спільно з компанією “Шато Чизай”, – пише agronews.ua.

Проживши  багато років у Франції, де він і закохався в культуру вина, Олег Скрипка здійснив давню мрію – закупорити власне авторське вино. Зокрема давав поради щодо створення вина друг артиста, французька легенда П’єр Рішар.

Білий TRAMINER і ROSE PINOT NOIR першими дегустували відвідувачі ресторану COIN на гастровечере “Осінь. Вино. Музика … “. Вино пили з качиним філе зі смородиною, еклерами з сиром і грушею, а також – з цукерками з томленої качки, які, за словами відомого ресторатора Миколи Тищенка, більше підходять до молодого вина.

“Бренд “Країна Мрій” молодий і вина наші теж молоді – цього року. Я фанат сухих вин, і особливо рожевих. Тому що рожеве вино унікально і підходить для всіх випадків: до м’яса і до риби, можна пробувати і з десертом, і влітку , і взимку. Але у нас в Україні ще не вистачає хороших рожевих вин. Також моє – біле вино 2018 року винограду трамінер: цей італійський сорт, якому дуже підходять наші закарпатські землі, дає в гроно прекрасний баланс між цукром і кислотою і прекрасний насичений аромат!” – розповідає Олег Скрипка.

Ідея робити власне вино визрівала у співака давно, не вистачало тільки прийняття рішення, і воно сталося на Закарпатті. В процесі виготовлення вина Олег брав безпосередню участь. Особисто вибирав дві ділянки на виноградниках Chizay Мала Гора, брав участь в зборі врожаю і відбирав кращі грона винограду.

Авторські вина “Країна Мрій” виготовлені з виноградного соку так званої першої фракції – це сік, який стікає з передроблених ягід без механічного тиску. Це найкраща основа для особливих вин, адже такий сік містить максимальну ароматику і смакові якості продуктів.

“Виноробство в Україні славне із Середньовіччя, має історію, й тим паче на Закарпатті! Завжди ставив собі за мету відкривати світу українську культуру. Мені було важливо, щоби люди повірили у нашу пісню. І ми бачимо, що це вже модно, це – тренд, який засвідчує культурний розквіт нашої музики. Я дуже хотів, щоб повірили в українську кухню, і традиційну, і високу, і авторську – й от, вона стала цікава людям, вона переживає бум. Настав час відкрити світу якісне українське вино. Я – вірю в українське вино! Прагну аби повірили і ви.”,- коментує Олег Скрипка.

“Виноробство в Україні – це частина нашої культури та давніх традицій. Зокрема, на Закарпатті вона існує сотні років. Українці здавна любили вино, і наша країна колись була серйозним виробником вина і навіть експортувала його у Європу. І зараз я хочу запропонувати українцям повірити в українське вино. Колись таким самим чином я волів, аби ми повірили в українську пісню, потім в український одяг і кухню, і сьогодні ми бачимо, що українська пісня, вишиванка, наша гастрономія стали справжнім трендом буквально на наших очах! Сподіваюся, з вином станеться так само!”,-  підкреслив Олег Скрипка

Пляшка вина від Олега Скрипки буде коштувати трохи більше ніж 200 гривень і замовити його можна буде в інтернеті  Країна мрій .


Залишити коментар