Нд. 25 Лютого 2024

Американці бʼють рекорд зі споживання сиру

За даними міністерства сільського господарства США (USDA), минулого року рівень споживання молочних продуктів в країні склав близько 296 кг на особу (653 фунтів). З 1975 року середньостатистичний американець в середньому збільшив споживання молочки на 28,6 кг. Ймовірно, на загальне збільшення споживання молочних продуктів на душу населення в США вплинуло збільшення популярності сирів серед американців в останні роки.

У 2022 році споживання сирів в США досягло історичного максимуму – 19 кг на особу (42 фунти). Для порівняння, у 2000 році середньостатистичний американець споживав 14,5 кг сирів на рік, а в 1980 році – 9,5 кг на рік.

Минулого року в США також виросло споживання морозива. В американському відомстві дійшли до висновку, що американці протягом останніх років змінили своє ставлення до молочних продуктів як до складової частини здорового способу життя.

Споживаючи сири американці урізноманітнюють свій раціон. В США стало поширеним їсти сири як під час свят в компанії родичів та друзів, так і в якості буденного перекусу.

За спостереженнями USDA, американці почали продовжувати купувати молочні продукти навіть в скрутні часи коли вони зазвичай економлять гроші. Сьогодні близько 95% американських домогосподарств споживають молочні продукти, що свідчить про те, що американським переробникам вдалося зробити свою продукцію доступною для різних верств населення не поступаючись високою якістю.


Залишити коментар