![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
Портрет на рекорд: на Одещині школярі з яблук виклали фото Кобзаря
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/rekord-z-yabluk.jpeg)
Фото Тараса Шевченка виклали з яблук виклали вихованці Новопетрівського ліцею Великомихайлівської громади на Одещині. Для цього знадобилося 7004 яблука!
І ще діти з яблук склали слова, які зараз є символічними для всієї України: “Боріться – поборете”… Площа портрета 24,442 кв.м. Яблука зібрані із власних садиб учнів ліцею – сорти “Гала”, “Чемпіон”, “Фуджі”, “Голден” та інші.
“Національний Реєстр Рекордів висловлює подяку неймовірній команді рекордсменів – вчителям, працівникам ліцею, учням, батькам. Навіть не знаю, як вам тепер наважитися розбирати це унікальне яблучне панно. Директорка ліцею Катерина Лаптієнко – ініціаторка вже кількох рекордів. І навіть важко сказати, який з них вражає більше! Дякуємо за підтримку таких неймовірних рекордів депутату Одеської облради Андрію Бабенко”, – зазначила у себе на сторінці у соцмережі керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.
Жителька Ужгорода виростила чорнобривці і потрапила до Книги рекордів
Залишити коментар