Молоко на базарі часто є фальсифікатом
Ср. 23 Червня 2021

Молоко на базарі часто є фальсифікатом

Українці звикли, що на ринках зазвичай продається домашня продукція – молочні продукти, м’ясо, птиця, яйця.

Однак останнім часом на базарах під виглядом фермерських продуктів продають фальсифікат. Керівник центру експертиз “Тест” Валентин Безрукий розповів про те, що знаходять у фальсифікованому молоці та чим воно небезпечне.

За даними фахівця, молоко на базарі часто є фальсифікатом, тому питань до його користі насправді більше, ніж до магазинного.

“У мене більше претензій, безумовно, до базарного молока. З приводу домашнього молока, у нас колись були великі дослідження по закупках в інших містах. Я купував базарне молоко в Кривому Розі, сидить бабуся у пляшках продає домашнє молоко, а воно фальсифіковане. Там є рослинні жири. Ми розуміємо, що це молоко не бабусине. Тобто хтось його їй вручив”, – заявив експерт.

При цьому за даними експерта, до домашнього молока завжди більше зауважень, ніж до промислового. Пов’язано це з його складом, включаючи бактерії.

“З приводу виробників у нас можуть бути претензії, але їх менше. Наприклад, по мікробіології бувають зауваження, з кишкової палички дуже рідко, по фальсифікації бували у нас по молоку два виробника в Харківській області. Але я не можу сказати, що багато претензій. Якості стало більше, тому що ферм стало більше, а ферми краще стежать за своїми коровами, ніж домашні (господарства – ред.)”, – зазначив Безрукий.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)