Київстар змінив правила користування інтернетом для всіх тарифів

Київстар змінив правила користування інтернетом для всіх тарифів

Як повідомив оператор мобільного зв’язку «Київстар», правила користування інтернетом для всіх тарифів будуть змінені найближчим часом. Уже з дванадцятого числа вони почнуть діяти для абонентів. Якими ж будуть нові правила, і як користувачам послуг тепер отримати додатковий пакет інтернету?

Вже починаючи з сьогоднішнього дня, 12 січня 2021 року, всі абоненти-фізичні особи, незалежно від того, чи вони обслуговуються на підставі контрактних тарифних планів або ж передоплати, отримають право на користування звичайним пакетом послуг за єдиними умовами.

Раніше для абонентів Київстар в нашій країні діяло правило, згідно з яким додаткові пакети мобільного інтернету надавалися при вичерпанні звичайного пакета гігабайтів в рамках вашого тарифного плану. Всього можна було замовити до десяти пакетів по сто мегабайт кожен протягом двадцяти чотирьох годин, однак у різних тарифах були винятки.

Тепер цих винятків більше не буде, і цей принцип почне діяти у всіх тарифних планах контракту і передоплати без виключення. Ознайомитися з детальними умовами ви можете на офіційному сайті компанії «Київстар». Також, в разі, якщо такого пакета послуг вам буде з якоїсь причини недостатньо, ви можете замовити спеціальну додаткову послугу «День онлайн», в рамках якої надається один або чотири гігабайти інтернету в день. Дана послуга зацікавить в першу чергу тих, хто активно користується інтернетом і хоче заощадити на ньому, але не може поповнити рахунок негайно, або просто не вистачає пакетних гігабайтів в рамках тарифного плану.

Як ми писали раніше, Київстар спростив процедуру підключення свого найдешевшого тарифу. Оскільки цей тарифний план, «Дзвінки для батьків», є контрактним, то для його підключення раніше необхідно було відвідати офіс «Київстар» для підписання контракту. Тепер це не потрібно. Починаючи з шостого числа і до 24 січня тариф можна буде підключити простим дзвінком за номером 466.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)