Пт. 19 Квітня 2024

​​Геращенко: Глави Мінфіну і МОЗ подали у відставку, іде зустріч з кандидатами

Нардеп від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко стверджує, що міністр фінансів Ігор Уманський та охорони здоров’я Ілля Ємець подали у відставку.

Пише Українська правда з посиланням на Ірину Геращенко в Facebook.

Деталі: За словами нардепа, у неділю на нараді керівництва Верховної Ради відбувається зустріч із кандидатами на посади міністрів енергетики, охорони здоров‘я і фінансів.

Пряма мова: “Місяць пропрацювали міністри фінансів і охорони здоров’я, й вже подали у відставку – в розпал коронавірусу.

На нараді керівництва ВР відбувається зустріч з кандидатами на посади міністра енергетики Ольгою Богуславець, охорони здоров‘я Максимом Степановим і фінансів Сергієм Марченком.

Всі вони колись працювали в команді Порошенка на різних посадах. Тобто лава запасних у Зеленського настільки мала, що там навіть немає вже на кого міняти провальних міністрів”.

Деталі: Геращенко додала, що запитала в Богуславець про її ставлення до торгівлі енергоносіями з РФ, яку запровадила нинішня влада.

Пряма мова: “Пані Ольга сказала, що це було помилкове рішення, яке дорого обійшлося українській економіці. Як мінімум 2 млн тон вітчизняного вугілля залишилися не використаними через цю лобістську поправку Геруса і слуг, в той час як потрібно створювати такі умови ринку, коли будуть задіяні наші підприємства”.

Що передувало: Раніше співрозмовники УП у “Слузі народу” заявляли, що міністрів охорони здоров’я Іллю Ємця і фінансів Ігоря Уманського скоро можуть звільнити.

На заміну Ємцю вже розглядають кандидатуру голови Одеської облдержадміністрації часів Порошенка Максима Степанова.


Залишити коментар