![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
Небагато, але варто зробити: перелік робіт у саду в січні
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/zymovyj-sad.jpeg)
За садом важливо доглядати навіть взимку, тим самим готуючи його до весни. У січні справ, які можна зробити в саду, не так багато й вони не надто важкі.
Список січневих справ у саду для зручності краще скласти заздалегідь, пише Gazeta.ua.
Розпочати можна з огляду дерев та кущів на наявність шкідників. У цей час можна виявити, наприклад, златогузку, кільчастий шовкопряд або зимову п’яденицю.
Січень – вдалий час, щоб захистити сад від гризунів. Варто оновити приманки або засоби, що відлякують шкідників. Слід також перевірити укриття, прослідкувати, щоб вони витримали до весни.
Якщо на гілках є сніг, його потрібно струсити, адже коли настане відлига, це може суттєво зашкодити деревам та кущам.
Сніг варто підгребти до пристовбурного кола. Це не дозволить кореневій системі замерзнути.
Залишити коментар