Сб. 25 Травня 2024

Обійми з коровою: британське подружжя організувало прибутковий бізнес

Нове — давно забуте старе. Про позитивну енергетику, яка іде від «виробниць молока», зга­дало подружжя фермерів Фіони і Вілла, яке живе у британсько­му графстві Йоркшир. На спіл­куванні з коровами воно орга­нізувало прибутковий бізнес.

Про це розповіли у The Guardian.

За тригодинний оздоровчий сеанс обіймів з ними туристам тре­ба викласти 50 фунтів (в екві­валенті це майже місячна пен­сія деяких українців). Від охочих у такий спосіб «підзарядити­ся» позитивною енергією нема відбою. Цей вид заробітку для фермерів виявився більш ста­більним, ніж продукування мо­лочної продукції.

Жодних складнощів у «коро­вотерапії» немає. Можна про­сто прийти і погладити тварин­ку, розчесати, помити, обняти її, лягти поруч, прогулятися з нею, порозмовляти. Це добре знімає стреси, спровокова­ні міським життям, заспокоює, відновлює сили. Після такого спілкування відвідувачі отриму­ють великий заряд бадьорості. Не завжди пігулки здатні дати такий ефект.

Якщо і вам часто допікає хандра, зважтеся на таку не­традиційну терапію: поїдь­те у село і побудьте бодай тро­хи у товаристві корів. Ще краще зробити це разом з дітьми, багато з яких навіть не здога­дуються, звідки береться моло-ко.

І ще — підказка нашим селя­нам, яким сутужно зараз з гро­шима. Запропонуйте заможним містянам сеанс коровотера­пії. Як зробили це підприємливі британці Фіона і Вілл.


Залишити коментар