Нд. 25 Лютого 2024

Як виростити гарний кущ алое

Алое – корисна рослина, яку застосовують у народній медицині та косметології. Його можна виростити вдома. Алое дуже любить світло, виберіть для рослини кімнату, де багато сонячно світла.

Помилки та міфи у догляді за алое 

Посадка у кашпо. Кашпо — декоративний елемент, в нього вставляється простий пластиковий горщик із дренажними отворами. Інакше ви ризикуєте отримати кореневу гниль. Навіщо ускладнювати собі життя.

Полив за розкладом. На випаровування вологи впливає безліч факторів, поливайте, коли ґрунт просохне зверху на 1-2 см.

Досвічування звичайні лампи для приміщень. Фітолампа має певну потужність, спектр і довжину хвиль, саме це допомагає рослинам.

Народні засоби. Чайна заварка, горілка, кавова макуха та інші. Можна сильно підвищити кислотність ґрунту та залучити плісняву та мушок. Не бачимо сенсу у цих методах, коли є перевірені та бюджетні комплекси.

Жаль стригти. Іноді стрижка може не лише повернути пишний вигляд рослині, а й урятувати її від загибелі.

Використання добрив дуже часто. Рослина не може споживати більше, ніж їй потрібно і надлишки осідають у ґрунті. До того ж, можна обпалити коріння або отруїти рослину.

Стоїть “біля вікна”. Якщо за шторою, то не рахується і сонця там немає.

У приміщенні, де поставили горщик з алое, відчувається, що дихати стало набагато легше, тут комфортніше працювати і відпочивати, думки нарешті приходять до одного знаменника. Ми бажаємо, щоб такі відчуття не покидали вас ніколи незалежно, де ви знаходитеся.

За повір’ям, алое потрібно обов’язково розмістити в будинку, де люди постійно сваряться чи хворіють.

Яку рибу не варто купувати, щоб не нашкодити здоровʼю

 


Залишити коментар