Нд. 25 Лютого 2024

Топ-5 універсальних інсектицидів на всі випадки

Зустрічайте п’ять неперевершених інсектицидів, які стали ефективними союзниками в справі збереження рослинного світу та забезпечення врожаю. Препарати, які вибрані для цієї статті, вражають своєю різноманітністю та високою ефективністю в різних сценаріях.
Більше препаратів за посиланням https://agro-him.com.ua/incekticidi/

Енжіо – сильний інсектицид контактно-системної дії від компанії Syngenta, який містить дві активні речовини. Він знищує широкий спектр шкідників і має побічний ефект на кліщів.

На відміну від інших препаратів, Енжіо ефективно працює при високих і низьких температурах, а також в умовах засухи. Захисний період триває приблизно 20 днів.

Одна з діючих речовин – лямбда-цигалотрин – має контактну дію, спричиняє швидку загибель шкідників. Друга – тіаметоксам – має системну дію, протягом короткого періоду потрапляє в рослину, де накопичується в листях, забезпечуючи тривалий захист рослини.

Препарат Енжіо може бути використаний для обробки таких культур, як яблуні (проти яблуневого квіткоїда, казарки, попелиці, личинок яблуневого пильщика, листовійок, молей), томати (проти колорадського жука і попелиці), цибуля (проти цибулинної мухи і трипсів), капуста (проти комплексу капустяних шкідників), картопля (проти колорадського жука і тлі), горох (проти горохової тлі, горохового жука і горохового плодожорки), виноград (проти філоксери, скосарів та багатоідного трубкокрута), цукрова свекла (проти довгоносиків, щитівок, бліх і цукрової тлі), саджанці хвойних (проти личинки пилильника, златок, соснових пильщиків і соснового корокового клопа), морква (проти морквяної мухи).

Ампліго – контактно-системний інсектицид широкого спектра дії містить два активні компоненти із різними механізмами впливу на шкідника.

З одного боку, він блокує центральну нервову систему, а з іншого – впливає на роботу м’язів шкідника. Ця комбінація ефективно контролює шкідників, надаючи їм “нокдаун-ефект”, і проявляє свою ефективність протягом всього періоду дії препарату.

Інсектицид Ампліго виготовлений за технологією ZEON що являє собою препарат у вигляді суспензії в мікрокапсулах. Розміри капсул складають від 3 до 5 мікрометрів, що забезпечує більш ефективне покриття та прилипання до поверхні листя. Застосування цієї технології дозволяє значно продовжити тривалість захисного періоду та забезпечує високу ефективність препарату при різноманітних температурних умовах. Ампліго також має овіцидний ефект, що руйнує яйця та личинки шкідників.

Для використання препарату, розведіть 4 мл в 5-10 літрах води і підготуйте робочий розчин, яким можна обробити 1-2 сотки, залежно від виду культури.

Препарат Ампліго може бути використаний для обробки яблунь проти яблучної плодожорки, листовійок, мініруючих молей та попелиці; для томатів – проти молей, цикадок та попелиць; та для картоплі – проти колорадського жука та попелиць.

Антихрущ – це інсектицид системної дії який використовується для знешкодження як грунтових так і надземних шкідників. Активна речовина препарату ефективно та оперативно усуває широкий спектр шкідників, таких як хрущі та їх личинки, дротяників,  колорадського жука, білокрилок, попелиць, кліщів, совок, гусениць, та інших шкідників.

Однією з переваг цього препарату є наявність у його складі двох активних компонентів, які гарантують досягнення максимального внутрішнього та зовнішнього захисту рослин, уникнення резистентності. Механізм дії препарату полягає в блокуванні нервової системи шкідників і пригніченні їхніх основних життєвих функцій, що призводить до їхньої швидкої загибелі.

Щодо складу, препарат містить імідаклоприд у концентрації 100 г/л та біфентрин у концентрації 100 г/л.

Основні переваги використання антихруща включають тривалість ефекту, який триває 6-7 тижнів, його універсальність та широкий спектр застосування. Також препарат не викликає резистентності та стійкий до змивання дощем чи при поливі.

Турбо Престо 3 Active представляє собою передовий інсектицид, спроектований для надійного захисту всіх видів рослин від широкого спектру шкідливих комах. Його нокаутуюча дія охоплює навіть деякі види кліщів, забезпечуючи тривалий захист протягом тривалого періоду.

Активна речовина  препарату проникає в комаху через кутикулу, руйнуючи нормальну нервову провідність шляхом впливу на натрієві канали мембран нервових клітин. Це спричиняє постійну активацію цих каналів, що призводить до деполяризації нервових клітин та швидкої втрати контролю над м’язовою діяльністю. Параліз та загибель шкідника наступають через кілька хвилин після взаємодії з діючою речовиною. Згодом, відбувається загибель від зневоднення та втрата вторинних фізіологічних функцій, що стається впродовж 24 годин.

Турбо Престо 3 Active має унікальний склад, що включає три діючі компоненти з різним механізмом дії. Це дозволяє ефективно боротися з різними видами сисних і листогризучих комах-шкідників. Препарат впливає на всі стадії розвитку комах і запобігає їх звиканню до його дії.

Однією з головних переваг є тривала дія препарату. Після обробки Турбо Престо 3 Active рослина залишається захищеною не менше 5 тижнів. Це особливо важливо в умовах надмірної сонячної активності та випромінювань, де стабільність дії грає ключову роль в успішному захисті.

Темпо – Інноваційний гранульований інсектицид Темпо, що має контактно-кишкову та системну дію, розроблений для ефективної боротьби з широким спектром комах. Цей препарат призначений для листового обприскування культур та демонструє високу ефективність проти різноманітних рівнокрилих і сисних ворогів рослин.

У складі інсектициду міститься флонікамід. Його дія починається вже через 20 хвилин після проникнення до організму комахи, впливаючи на травну та нервову системи. Це призводить до припинення харчування шкідників, уникнення ризику подальших пошкоджень рослин та їхньої загибелі протягом кількох днів.

Однією з ключових переваг інсектициду Темпо є його системна активність, яка дозволяє контролювати шкідників, що пережили першу обробку. Важливо відзначити, що ефективність цього засобу не залежить від температурних умов, і через 3 години після обробки розчин повністю проникає в рослину, не схильний до змиву опадами.

Інсектицид Темпо гарантує високий рівень захисту для таких культур, як яблуні, капуста, томати, цибуля, а також для декоративних рослин і квітів, зокрема троянд, камелій, орхідей, хризантем та багатьох інших. Він ефективно бореться з різноманітними видами попелиці, трипсу, білокрилки та щитівки.

Загальним висновком є те, що інсектицид Темпо Сімейний Сад є ідеальним вибором для сучасного сільськогосподарського виробника, який шукає ефективний та надійний засіб для захисту своїх рослин від шкідників. Він не лише надійно забезпечує захист, але і враховує екологічні аспекти, маючи низьку токсичність для корисних комах та бджіл.


Залишити коментар