![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
На Полтавщині дві корови захворіли на сказ
![корова](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/korovy.jpeg)
Фото: з відкритих джерел.
![](http://storage.milkua.info/uploads/news/News_small/cow_grass.jpg)
Встановлено карантинні обмеження й оголошено неблагополучною територію села Марківка Білицької селищної територіальної громади Полтавського району. До загрозливої зони неблагополучного пункту віднесено села Вітрова Балка, Гребля, Дружина, Свічкареве, Трояни, Чумаки, Шапки, Бутенки.
У неблагополучних пунктах розпочинаються оздоровчі заходи. Всіх сприятливих тварин у неблагополучних пунктах і загрозливій зоні безкоштовно вакцинуватимуть проти сказу.
Залишити коментар