У 8 областях запрацювали Центри розвитку фермерства

У 8 областях України запрацював Центр розвитку фермерства «Врожай Перемоги», ключовим завданням якого є підвищення стійкості та ефективності  фермерського бізнесу в умовах часткового руйнування та трансформації аграрного сектору України. Про це повідомили в пресслужбі Центру.

Звернутися за допомогою можуть малі та середні фермерські господарства, що працюють в Івано-Франківській, Вінницькій, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Черкаській областях.

«З одного боку наш Центр готовий надавати швидкі і якісні консультації агровиробникам цих областей, з іншого — зміцнить потенціал дорадників. Центр зможе посилити спроможність фермерів і допоможе адаптуватися до змін в агросекторі, навчить змінювати свої бізнес-моделі, диверсифікуватись та залучати фінансові ресурси для розвитку власного бізнесу», — розповіла Тетяна Лебухорська, голова Буковинської агенції регіонального розвитку.

В першу чергу ЦРФ «Врожай Перемоги» орієнтується на потреби фермерів, інформує їх про інновації у рослинництві та допомагає посилювати спроможність адаптуватися до змін у агросекторі та нових потреб.

Так, щоб отримати консультацію Центру, потрібно звернутися:

У жовтні експорт агропродукції зріс


Залишити коментар