Пн. 17 Червня 2024

Стала відома частка України в світі у виробництві волоського горіха

80% світового виробництва волоського горіха зосереджене у 5 країнах: Китаї, США, Чилі, Україні та Італії. При цьому 79% промислового виробництва припадає на 2 країни – Китай (більше мільйона тонн щорічно) та США (близько 650 тис. тонн).

Про це пише GrowHow.

Світове виробництво волоського горіха впродовж останнього десятиліття щорічно в середньому зростає на 7%. Однак за останні 5 років зафіксоване невелике зниження зростання – на 5,37%. Це пов’язано із тим, що у Китаї стабілізувалося зростання, що може свідчити про те, що країна досягла певного порогу своїх можливостей.

Проте країна й надалі залишається найбільшим світовим виробником. Торік частка Китаю у світовому виробництві волоського горіха склала 52%. Починаючи із сезону 2018-2019 країна додала аж 10%. Це надпотужний конкурент за обсягами виробництва навіть для п’ятірки лідерів у сегменті, однак дедалі частіше виникають питання до якості китайського горіха.

На США припадає 25%, на Чилі – 7%, а Україна виробляє поки що тільки 4% світового волоського горіха. Франція, Угорщина, Італія також вирощують цей горіх, але на формування і ціни їхні обсяги не впливають.

Виробництво м’яса птиці різко зросло


Залишити коментар