Сб. 25 Травня 2024

Мешканці шести областей України можуть отримувати щомісячно по 3600 грн: як залишити заявку на виплати

Мешканці шести областей України можуть отримувати грошову допомогу у розмірі 3600 гривень на місяць від Естонської ради у справах біженців. Цю суму виплачуватимуть на одну особу протягом 3 місяців. У сумі вийде 10800 гривень. Про умови отримання фінансової допомоги повідомляється на сайті організації.

Так, Естонська рада допомагає українцям із початку війни. На сьогоднішній день фінансову підтримку можуть отримати громадяни, які мешкають у шести областях. Попередньо їм потрібно заповнити заявку.

 

Програма грошової допомоги розрахована на підтримку мешканців, що проживають у таких областях:

  • Запорізькій;
  • Донецькій;
  • Луганській;
  • Харківській;
  • Херсонській;
  • Миколаївській.

Рішення про попереднє схвалення заявки приймають на підставі інформації, яку заявник надасть у телефонній розмові з командою організації або через подання онлайн-заяви за посиланням.

Телефонні дзвінки приймаються за номером 0-671-052-803 – для людей у зоні дії програми (з 9:00 до 12:00).

Під час дзвінка слід натиснути кнопку відповідно до області, де проживає заявник:

1 – Харківська, Донецька області;
2 – Запорізька, Луганська;
3 – Херсонська, Миколаївська.

Якщо звернення буде схвалено, номер телефону заявника буде додано до бази даних. Громадян також можуть попросити надати додаткову інформацію електронною поштою. На сторінці сайту Естонської Ради по правам біженців можна буде відстежити статус заявки.

Виплати громадяни отримуватимуть на банківські картки. Заповнення заявки ще гарантує отримання виплат. Заявників дуже багато, і будь-якої миті фонд може призупинити приймати дзвінки. Однак через час заявки знову почнуть приймати.

Якщо виявиться, що сім’я вже отримує аналогічну допомогу від іншої агенції чи міжнародної організації, її виключать із програми багатоцільової грошової допомоги Естонської ради у справах біженців.

 


Залишити коментар