Чому розсада томатів стає фіолетовою

Розсада томатів стає фіолетовою, якщо рослина захворіла або не отримала належного догляду. Лікування залежить від причини зміни кольору листя.

Низька температура. Холодне повітря і недостатньо теплий ґрунт впливають на стан розсади томатів. Неправильні умови провокують вироблення антоціанів, які проявляються фіолетовим кольором на пагонах. Далі зростання може припинитися і рослини загинуть, повідомляє телеграм-канал “СОДа”.

Перенесіть контейнер з посівами в місце, де температура повітря не нижче 20 градусів: розсада відновиться через 7 днів. Нестача поживних речовин Недолік фосфору також позначається на томатах. Це виникає через малу кількість добрив або конкуренції з сусідніми кущами. Додайте підгодівлю швидкої дії і прогрійте повітря, щоб поживні елементи засвоїлися якнайшвидше. При можливості збільште відстань між сусідніми рослинами.

Якщо листя вкрилося білими плямами, то це свідчить про опіки. Захистіть розсаду від прямих сонячних променів, встромивши в землю гілки з широким листям (можна зірвати з дерев).


Залишити коментар