Коли найкращий час для посадки вишні

Фахівці розповіли, який місяць найкраще підходить для висаджування вишні. Вона є досить популярною кісточковою культурою. Вишню можна побачити практично на будь-якій дачній ділянці.

Однак, щоб отримати якісний урожай, важливо дотримуватися певних правил посадки рослини. Звичайно, в першу чергу необхідно переконатися, що ви висаджуєте вишню вчасно. Робити це найкраще в весняний період, перед початком вегетації. Вибір цього часу дозволить рослині добре вкоренитися до початку росту пагонів.

Важливо виключити посадку під час пізніх заморозків. Температура при розміщенні дерева на ділянці повинна бути вище 0 градусів. В ідеалі, стовпчик термометра повинен знаходитися на рівні +5 градусів тепла. Фахівці стверджують, що найбільш підходящий для посадки вишні час — це кінець березня. Найпізніший термін — середина квітня.

Під час посадки враховуйте, що найкраще дерево зростатиме на землі з нейтральним рівнем кислотності. Пам’ятайте, що кислий ґрунт не підійде вишні. Якщо іншого ґрунту на вашій ділянці немає, то постарайтеся попередньо внести засоби, що роблять землю більш лужною. Для цього підійде доломітовий вапняк, порошкова крейда або вапно.


Залишити коментар