Ср. 19 Червня 2024

Українська олія з насіння кавуна перемогла на виставці в Дубаї

«Асоціація виробників херсонського кавуна» стала кращою в номінації «Найінноваційніший органічний продукт» на міжнародній виставці Gulfood 2022, яка проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на “УкрАгроКонсалт».

Херсонські підприємці презентували унікальний продукт — капсульовану олію з насіння кавуна. Це новинка на ринку продуктів здорового харчування, яка містить цілу низку поживних речовин. Капсульована олія з кавуна може використовуватись як десерт або компонент у різних кондитерських виробах для діабетиків. Розробка капсульованої олії почалася восени 2021 року.+

«Ідея продукту полягає в тому, що він містить велику кількість олії холодного віджиму з насіння кавуна (до 50%) і зовсім не містить цукрів, інших вуглеводів та білків. Організм людини отримує енергію з кавунової олії та разом із ним отримує унікальний комплекс речовин, що містяться в кавуновій олії: сквален, лікопін, вітамін Е, селен, цинк, мідь. Оболонка капсули захищає олію від окислення», — розповів менеджер асоціації з просування української продукції на зовнішні ринки Валерій Федоренко. Він зазначив, що планується створення лінійки подібних продуктів із різними смаками, до складу яких вноситимуться спеціально підібрані натуральні добавки рослинного походження.


Залишити коментар