Селекціонери представили морозостійкий сорт кабачка
Нд. 22 Травня 2022

Селекціонери представили морозостійкий сорт кабачка

За останні кілька років зміна клімату стала очевидною для всіх. Ми були свідками різних екстремальних погодних явищ – від тривалих періодів посухи до недавніх повеней, закінчуючи низькими температурами останніх декількох днів. Як відомо, холодна погода уповільнює розвиток плодів, а в деяких випадках призводить і до загибелі. Про це повідомляє agronews.ua.

Саме з урахуванням низьких температур генетики з Gautier Semences розробили новий сорт кабачка Centauro F1.

Він також має стійкість до основних хвороб, які заважали вирощуванню протягом останніх декількох років в тому числі і до борошнистої роси.

Менеджер з продажу Gautier, Бруно Вакірка, виділив деякі характеристики цього сорту:

“Рослини даного сорту мають гарну схожість, з короткими міжвузлями. Сорт демонструє високу продуктивність навіть при низьких температурах. Крім того, стійкість до борошнистої роси є ще одним позитивним фактором для зимового виробництва, оскільки рослини залишаються здоровими і можуть продовжити свій вегетаційний цикл, зберігаючи високу врожайність. Потрібно відзначити співвідношення між довжиною і діаметром плодів. Воно дозволяє легко розміщувати овочі в ящиках і лотках, що важливо для швидкопсувного продукту при транспортуванні».


Залишити коментар