Новий польовий робот продаватиме французька компанія Elatec вже цьогоріч
Сб. 10 Квітня 2021

Новий польовий робот продаватиме французька компанія Elatec вже цьогоріч

Компанія Elatec готова представити на ринку шостий польовий робот E-Tract, що входить до каталогу збиральних роботів Future Farming із понад 35 машинами. Новий агрегат можна буде придбати або взяти оренду вже у 2021 році.

Про це повідомляє Future Farming.

Зазначають, що із середини 2019 року два робота E-Tracts для обприскування та розпушування тестуються у випробувальному центрі Франції (CTIFL). Цього року їх продаватимуть у Франції та Нідерландах за ціною від € 65 тис.

«E-Tract – це робот із двома позиціями для кріплення навісного обладнання. Він має трикутне центральне кріплення та стандартну 3-точкову навіску у задній частині пристрою. Таким чином можна навішувати стандартні знаряддя, які зазвичай використовуються в овочівництві, наприклад, для механічного прополювання, обприскування та фенотипування», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим відзначають, що польовий робот E-Tract має електричний привід і працює повністю на літієвих батареях. Керування й навігація здійснюється за допомогою кольорової або 3D-камери, або камери та RTK-GPS.

Крім того, центральне розміщення знарядь дозволяє оптимально контролювати робочу глибину.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)