На українському ринку збільшується пропозиція огірків
Ср. 23 Червня 2021

На українському ринку збільшується пропозиція огірків

Пропозиція місцевих огірків на внутрішньому ринку України продовжує щодня зростати, і все більша кількість тепличних комбінатів, у тому числі і невеликих, увійшли в новий сезон.

Як повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти», наразі істотного впливу на збільшення пропозиції огірків на внутрішньому ринку зміна погоди вже робити не може.

Аналітики проекту фіксують планомірне здешевлення місцевих тепличних огірків, і наприкінці минулого тижня загальний діапазон оптових цін на дану продукцію знаходився в межах 52-57 грн за кг ($ 1,88-2,07 за кг) . Позаминулого тижня оптові ціни на огірки з місцевих тепличних комбінатів в Україні озвучувалися на рівні 53-60 грн за кг ($ 1,92-2,17 за кг), у залежності від якості і обсягу запропонованих партій.

За інформацією виробників, несприятливі погодні умови могли істотно стримувати здешевлення огірків тільки на початку нинішнього сезону. Тобто в момент, коли з огляду на завершення чергового обороту зупинилися поставки великих партій огірків з Туреччини, а в Україні до збирання нового врожаю приступили лише поодинокі комбінати.

Що стосується імпортного огірка на українському ринку, то на даний момент основним постачальником цієї продукції виступає Білорусь, за цінами 42-45 грн за кг ($ 1,52-1,63 за кг), при цьому якість імпортних огірків цілком влаштовує українських споживачів.

За прогнозами аналітиків проекту і безпосередньо виробників овочів, ціни на тепличні огірки в Україні можуть і далі знижуватися, що може бути підтримано відразу декількома факторами.

У першу чергу, це продовження збільшення виробництва місцевих огірків на внутрішньому ринку, так як ряд виробників тільки готуються до перших вибірок нової сівозміни. Наступним важливим фактором є наявність пропозиції більш доступної імпортної продукції на українському ринку. А в разі, якщо погодні умови в Україні в найближчі тижні будуть ставати все більш сприятливими, то негативні цінові тенденції в даному сегменті ринку будуть тільки посилюватися.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)