10 незвичних способів використання мікрохвильовки (Фото)
Ср. 23 Червня 2021

10 незвичних способів використання мікрохвильовки (Фото)

Мікрохвильовку можна використовувати не лише для розігрівання їжі.

1. Якщо ви хочете освіжити аромат спецій, покладіть їх у мікрохвильову піч на 30 секунд.

2. Щоб повернути свіжість хліба, замотайте його в папір і змочіть невеликою кількістю води. Потім розігрійте у мікрохвильовці протягом 1 хвилини.

Ще один простіший спосіб. Для додаткового зволоження можна просто використовувати склянку з водою. Її потрібно поставити в мікрохвильову поруч із хлібом. У цьому випадку може знадобитися трохи більше часу.

3. Мікрохвильова допоможе підготувати капустяне листя для голубців. Спочатку капусту промити і забрати тверду частину. У піч капусту можна класти вже в такому вигляді, а можна додатково обгорнути харчовою плівкою для створення більшого тепличного ефекту.

Витримати при середній потужності протягом 10 хвилин. Періодично можна перевертати овоч.

4.  У мікрохвильовці можна стерилізувати банки. Для початку банки ретельно миють. Потім на дно наливають трохи води. Всередині мікрохвильової ємності треба розміщувати так, щоб вони не доторкалися одна до одної.

Нагріваємо близько 3 хвилин, ввімкнувши піч на повну потужність. За цей час вода закипить, і банки простерилізуються.

5. У мікрохвильовці можна зробити мигдаль ідеальним для чищення. Для цього покладіть його в миску з окропом і залиште в мікрохвильовці на 30 с. Щоб легко почистити волоські горіхи від шкірки, залиште їх у мікрохвильовці на 5 хв.

6. Можна в мікрохвильовці очистити від білої шкірки апельсини і грейпфрути. Просто залиште їх там на 30 с.

7. Мікрохвильовка допоможе приготувати дріжджове тісто. Щоб тісто добре піднялося, потрібне тепло. Якщо вже так кортить приступити до випічки, можна скористатися швидким і ефективним способом. Треба помістити посудину, наполовину заповнену дріжджовим тістом, в мікрохвильовку. Щоб тісто не зачерствіло, поставте поруч склянку з водою.

Час нагрівання – 3-4 хвилини. Після цього тісту потрібно ще близько 5-6 хвилин для охолодження.

8. У мікрохвильовці можна сушити зелень на зиму. Це стосується також сухариків і горіхів. Зелень можна сушити як в цілісному вигляді, так і в нарізаному. Близько 1 хвилини буде досить. Зайва волога випарується, а всі корисні властивості та приємний аромат збережуться.

9. Якщо зацукрився мед, розтопіть його протягом 2 хв в мікрохвильовій печі.

10. Можна в мікрохвильовці усунути небажані  запахи. Наприклад, з обробної дошки. Для цього вимийте її гарненько, натріть лимоном і залиште на деякий час в мікрохвильовці.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)