Законопроект про вимоги до упаковки харчових продуктів підтримано комітетом Ради
Пт. 24 Вересня 2021

Законопроект про вимоги до упаковки харчових продуктів підтримано комітетом Ради

Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики підтримав євроінтеграційний проект Закону № 4568 «Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами», та рекомендував парламенту ухвалити його в першому читанні.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на своїй сторінці у Facebook.

«Проект закону визначає вимоги до упаковки харчових продуктів і будь-яких матеріалів, що контактують з ними та спрямований на посилення захисту здоров’я та інтересів споживачів», – йдеться у повідомленні.

Мова йде про встановлення вимог до безпечності:

– традиційних пакувальних матеріалів, таких як папір, картон, фольга, плівка, скло, деревина, текстиль, пластик (контейнери, лотки, пляшки і т.і.) тощо;

– різного посуду і кухонного приладдя (наприклад, чайників, тарілок і чашок, пательнь, каструль тощо) та матеріалів, з яких вони вироблені (кераміка, метал, скло тощо);

– допоміжних матеріалів, які містить упаковка (фарб, клеїв, лаків, силіконів, воску, смоли тощо).

«Прийняття проекту закону сприятиме виробництву, обігу та використанню в Україні безпечних матеріалів і предметів, призначених для контакту з харчовими продуктами», – сказав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергій Глущенко.


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)