На Чернігівщині незаконно захопили землі Нацакадемії аграрних наук
Сб. 25 Вересня 2021

На Чернігівщині незаконно захопили землі Нацакадемії аграрних наук

Служба безпеки України зупинила незаконне відчуження земель державного підприємства Національної академії аграрних наук.

Як було встановлено, у 2017 році дослідне господарство подало до Головного управління Держгеокадастру на Чернігівщині документацію на реєстрацію земельної ділянки площею 128 гектарів.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-центр СБУ.

Під час процедури переведення землі у постійне користування підприємству стало відомо, що кадастровий реєстратор вніс несанкціоновані зміни в її конфігурацію. Зокрема, це дозволяло забрати 52 гектарів землі дослідного господарства та передати у приватну власність.

Під час розслідування правоохоронці провели низку обшуків, під час яких вилучили комп’ютерну техніку, чорнові записи та електронні ключі доступу до баз Держгеокадастру.

Розслідування здійснюється за ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)