Українським садівникам вже слід робити першу обробку від шкідників
Сб. 10 Квітня 2021

Українським садівникам вже слід робити першу обробку від шкідників

Відлига, що почалася днями в Україні, призвела до пробудження шкідників у садах. Про це розповів провідний спеціаліст із садівництва компанії «Самміт-Агро Юкрейн» Андрій Осиковий в ході онлайн-конференції «Захист саду навесні», пише agronews.ua.

Він уточнив, що днями в одному з промислових садів Вінницької області спостерігав грушеву медяницю, що пробудилася, а, отже, днями відкладе яйця. Це означає, що вже на третю декаду березня в даному саду слід планувати першу обробку проти грушевої медяниці, рекомендованої в фазу сплячої бруньки.

При цьому фахівець порадив не боятися працювати хлорпірифосом: від фази сплячої бруньки до збирання врожаю пройде достатньо часу, щоб заборонений у ЄС препарат розклався, а продукція, відповідно, — не містила токсичних сполук.

Оскільки за сезон в Україні з’являється 4 покоління грушевої медяниці, а найбільш ефективна для обробки стадія розвитку шкідника — линька, фахівець рекомендує подальші обробітки проти неї в фазах «зелений конус — висування бутонів», «білий бутон — цвітіння», після опадання пелюсток і в період росту плодів.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)