Суд на вимогу НАБУ розблокував продаж Птахофабрики Київська
Пн. 1 Березня 2021

Суд на вимогу НАБУ розблокував продаж Птахофабрики Київська

Київський апеляційний суд 11 січня 2021 р. задовольнив апеляційну скаргу НБУ та скасував ухвалу слідчого судді Печерського райсуду м. Києва від 3 грудня 2020 р., якою було задоволено клопотання Офісу генпрокурора про арешт двох майнових комплексів, які належать ТОВ «Птахофабрика Київська». Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення суду, пише agronews.ua.

Як зазначається, 28 грудня 2020 р. на торговому майданчику ДП «СЕТАМ» планувався продаж вказаних об’єктів нерухомості зі стартовою ціною 100,8 млн грн і 3,98 млн грн відповідно. Але тоді аукціони були зупинені через судову ухвалу.

Разом з тим, згідно з даними ДП «СЕТАМ», наразі відповідні торги знову призначені на 5 лютого, стартова ціна майнових комплексів визначена на тому ж рівні.

Спірні об»єкти нерухомості, що знаходяться за адресою м. Київ, Броварський проспект, 99 і Київська область, Броварський район, с. Пухівка, вул. Радгоспна, 37, були передані в іпотеку для НБУ як забезпечення боргів банку «Фінансова ініціатива» по рефінансуванню. При цьому судовими рішеннями було задоволено позови НБУ й звернено стягнення на майно.

Державна виконавча служба в жовтні 2020 р. вже намагалася продати ці активи на майданчику ДП «СЕТАМ», але відповідна угода зірвалася на фоні того, що первинні покупці, які запропонували за ці лоти майже 1 млрд грн та при цьому не сплатили кошти. Як зрештою не сплатили менші суми й інші учасники аукціонів, які отримали право на купівлю лотів після фактичної відмови первинних покупців.

У держреєстрі бенефіціаром ТОВ «Птахофабрика Київська» значиться кіпріот Георге Валіантіс.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)