На Запоріжжі невідомий хижак знищує свійських тварин (Відео)
Чт. 25 Лютого 2021

На Запоріжжі невідомий хижак знищує свійських тварин (Відео)

Загадкова тварина тероризує жителів кількох сіл на Запоріжжі. Уночі хтось трощить клітки у дворах, давить курей, качок, кролів і навіть свиней. Громадою шириться поголос про містичну чупакабру – про яку кожен чув, але ніхто не бачив. Хтось зранку не дорахувався зо два десятки кролів, побачив лише потрощені клітки. А у когось за одну ніч було знищено близько десятка свиней. Про це повідомляють Рodrobnosti, пише agronews.ua.

І найдивніше в цих історіях, кажуть місцеві, що в жодному випадку нападник не з’їв і не поцупив свійську тварину. Між тим, селом уже шириться поголос про сумнозвісну чупакабру.

Та в селищній раді у містичного звіра не вірять.

“У нас лисиці ходять, у нас на найближчій вулиці до населеного пункту з’являються з полів лисиці, бродячі собаки. Неодноразово скаржилися на те, що зграї собак бачили. Розумієте?”, – каже Світлана Зачепило, сільський голова Біленьківської ОТГ.

Аби впіймати нічного терориста, в сільській громаді вже звернулися по допомогу до правоохоронців.

“Версій у поліції завжди повинно бути багато. Але це схоже більше на звіра. Просять допомогти й лісників”, – зазначає Сергій Артемов, офіцер поліції Біленьківської ОТГ.

Григорій Чернета, лісничий Крутоярівського лісництва наголошує, що або бродячі або свійські собаки десь у когось відірвалася і зробила отакі пошкодження тим кліткам і подавила кролів. Коли вовк голодний, він ніколи в житті не залишить свою здобич тут, на місці. Він її буде тягнути або в лігво до себе, або до виводка.

Та й самі селяни не сидітимуть склавши руки – патрулюватимуть сільські вулиці. А мисливці тим часом прочісуватимуть навколишні поля та ліси.

“По всьому двору купа слідів, а з двору жодного. Собаку знайшли зовсім в іншому місці, до неї теж жодного сліду” – розповідає свідок в інстаграм.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)