Кабмін фактично визнав провал реформи системи будівельного контролю
Вт. 22 Червня 2021

Кабмін фактично визнав провал реформи системи будівельного контролю

Уряд відновив дію постанови № 553 від 23.05.2011, якою встановлюється порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю. Про це йдеться в постанові № 1339 від 16 грудня.

Кабмін також визнав таким, що втратив чинність, пункт 3 постанови КМУ № 219 від 13.03.2020 «Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду».

На виїзному засіданні уряду 13 березня президент Володимир Зеленський заявив про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ). Замість неї було утворено три нові органи: Державна інспекція містобудування, Державне агентство з технічного регулювання в містобудуванні та Державна сервісна служба містобудування.

Новою постановою № 1340 від 23.12.2020 Державна інспекція містобудування та Державна сервісна служба містобудування ліквідовані. Цим же документом створено Державну інспекцію архітектури та містобудування (ДІАМ) України, яка реалізовуватиме державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

Діяльність ДІАМ координуватиметься міністром розвитку громад і територій.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)