Як ВПО отримати безкоштовне житло

За офіційними даними, в Україні зареєстровано близько 4,9 мільйона внутрішньо переміщених осіб, які втратили свої будинки через агресію РФ. Для тих, хто не має змоги винаймати житло власним коштом, передбачено державну програму надання тимчасового безкоштовного житла зі спеціального фонду.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці організації EnableMe UA .

Насамперед на отримання такого житла в регіоні реєстрації статусу переселенця можуть претендувати багатодітні та сім’ї з дітьми, вагітні жінки, інваліди, пенсіонери, а також ті, чиє житло було зруйноване або стало непридатним для проживання.

Щоб оформити тимчасове житло безкоштовно, внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутися до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), виконавчих органів місцевих рад чи районних державних адміністрацій за місцем отримання статусу ВПО.

Переселенці можуть проживати у наданому житлі до одного року з можливістю продовження за збереження свого статусу та відсутності іншого місця проживання.

Більш детальну інформацію про порядок оформлення та вимоги до заявників можна отримати на сайті організації у розділі про житло для переселенців.

Як правильно вибрати регулятор газу


Залишити коментар