Пн. 24 Червня 2024

Фермер на Рівненщині розорав ділянку біля річки і отримав штраф

На Рівненщині фермер розорав прибережну смугу річки Горинь, повідомили в Держекоінспекцї. Як зазначається, це сталось поблизу сіл сіл Тутовичі та Нетреба. 

Про це пише propozitsiya.com.

Так, 9  квітня, реагуючи на звернення Громадської організації “Українська природоохоронна група”, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу здійснив виїзд на місце ймовірного правопорушення та підтвердив описаний у зверненні факт розорювання земель водного фонду, а саме прибережної захисної смуги річки Горинь з метою вирощування сільськогосподарських культур.

Вказані дії призвели до порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме: до самовільного зайняття та нецільового використання земельної ділянки, що є порушенням статей 61, 69, 125, 126 Земельного кодексу України.

Особу, що здійснила зазначені правопорушення, притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 53, 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та виставлено претензії про відшкодування збитків внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням на загальну суму 12 422 грн, які відшкодовані в повному обсязі.

У селі Кудрівка дають безкоштовне житло для ВПО, але за однієї умови

 


Залишити коментар