![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
У селі Кудрівка дають безкоштовне житло для ВПО, але за однієї умови
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/kudrivka-1-1024x732.jpeg)
Для тих, хто проживає у прифронтових громадах, являється ВПО чи просто багатодітних родин є можливість переїхати у затишне село Кудрівка Чернігівської області, в якому родину забезпечать житлом. За умови, що діти будуть навчатися в місцевій школі.
Про це повідомила місцева жителька села Наталя Кошова.
Як йдеться в оголошені, школа у селі велика, облаштовані всі умови всередині приміщення, є великий спортзал. На території села збудовано новий євростандарту стадіон, де постійно проводять футбольні матчі однойменного футбольного клубу і зараз йде удосконалення стадіону.
В селі також є виробництво крафтових сирів з натуральної сировини, а саме молока від місцевого населення. Є відділення Нової пошти, церква, Укрпошта, два магазини.
Для більш детальної інформації звертатися за номером +380664338176 — Оксана Олексіївна.
Залишити коментар