Нд. 14 Квітня 2024

Стало відомо скільки розмінуюють сільгоспземель

В Україні, за планом заходів з розмінування, цього року має бути обстежено та розміновано понад 5 тисяч квадратних кілометрів сільськогосподарських угідь.

Про це заявив начальник відділу організації роботи з гуманітарного розмінування Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Рева, пише Укрінформ.

«З метою відновлення економічного потенціалу країни ми робимо акцент на розмінуванні сільгоспполів. ДСНС спільно із заінтересованими центральними органами виконавчої влади та обласними військовими адміністраціями раніше було розроблено План заходів із розмінування земель сільськогосподарського призначення. І у розрізі областей на цей рік ми маємо більше 5 тис. км² сільгоспугідь, які потребують обстеження і розмінування», – зазначив він.

За його словами, підрозділи ДСНС з березня минулого року вже обстежили понад 1 тис. 200 км² сільськогосподарських угідь, з яких вже розміновано понад 70 км².

«До цієї роботи залучаються всі наявні визначені підрозділи – як ДСНС, так і ЗСУ, Нацгвардії, Державної спеціальної служби транспорту, Нацполу, операторів протимінної діяльності – загальною чисельністю понад 2500 осіб, та понад 600 одиниць техніки, з якої десь 30 одиниць – це спеціальні машини механізованого розмінування», – заявив представник рятувальної служби.

На Одещині ремонтують зрошувальні системи


Залишити коментар