Морозиво з пива створили ірландці

Ірландський гігант ринку напоїв, компанія Guinness, у співпраці з нью-йоркським Tipsy Scoop до Дня Святого Патріка створила морозиво Lucky Sundaes Guinness Draft з кленовим сиропом.

Морозиво містить 5% алкоголю за об’ємом і продається лише тим, хто старше 21 року.

Тим, хто ніколи не чув про морозиво з Guinness, це може здатися дуже дивним. Але насправді у мережі користувачі уже виклали незліченну кількість рецептів для домашнього приготування морозива з легендарним пивом.

Продукт поєднує пікантний смак темного стауту з вершковою солодкістю морозива та кленовим сиропом, що надає йому відтінку умамі.

Товар доступний у роздрібних магазинах і на Goldbelly, доки він є в наявності. Доставку десерту здійснюють у боксах із сухим льодом.

До слова, останніми роками додавання алкоголю в морозиво набуло популярності. Дорослі споживачі прагнуть отримати унікальні смакові пропозиції, і їм це вдається. У 2021 році популярний виробник пива Dogfish Head також заручився співпрацею з Tipsy Scoop та вивів на ринок безмолочне морозиво з вівсяним молоком, наповнене пивом Hazy-O!, також звареним з чотирьох видів вівса.

Лате зі смаком свинини створила відома торгова марка


Залишити коментар