![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
Переселенці з Донеччини оселилися на Полтавщині та розпочали молочний бізнес
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/pereselenczi1-1024x683.webp)
Родина Кіріченків, рік тому після обстрілу рідного села Маркове, що на Донеччині, переїхали до села Сергіївка та відновили сімейний молочний бізнес.
Про це повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації.
У великій родині Кіріченків троє рідних сестер, брат, їхні батьки та дев’ятеро дітей. До початку великої війни вони жили в Марковому на Донеччині, тримали 26 корів, розводили свиней та курей. У квітні минулого року Маркове вперше обстріляли росіяни.
Тоді родина вирішила терміново їхати подалі від зони бойових дій.
«Коли вперше обстріляли село, без вагань вирішили їхати. Довго обирали. Є досвід міської громади, коли нема розвитку, тому зупинилися саме на сільській. Вибрали Сергіївську громаду. Тут дітям спокійніше», – говорить Олена Кіріченко.
Після переїзду сім’я відкрила власну молочну ферму в орендовану приміщенні та виробляла традиційну молочну продукцію. На фермі працювала вся родина.
Пізніше Кіріченки отримали грант, придбали нове обладнання і почали виготовляти крафтові сири, які реалізують у своєму та прилеглих селах. У новому господарстві родина тримає 18 корів та планує розширити виробництво.
Залишити коментар