Фермер побудував найбільшу в Європі сонячну електростанцію на даху

Фермер побудував найбільшу в Європі сонячну електростанцію на даху

Дахи будівель норкової ферми «Пелском» обладнали сонячними батареями. Так з’явилася найбільша дахова фотогальванічна електростанція в Україні та Європі. Про це повідомила прес-служба Асоціації звірівників України.

«Студеніковская ФЕС» почала працювати в Переяслав-Хмельницькому районі Київщини. Вона дозволить забезпечити екологічно чистою електроенергією 150 тис. домогосподарств Київської області. У рік станція буде поставляти близько 15 млн. КВт/год. За оцінками експертів, завдяки роботі нової сонячної електростанції, викиди CO2 в атмосферу зменшаться на 15 тис. т/рік. Потужність станції 12,4 МВт.

«Таких масштабних проектів немає навіть в Європі. Наші фахівці провели всі необхідні дослідження і прийшли до висновку, що на дахах будівель на фермі можуть розміщуватися сонячні батареї, які додатково захищають тварин від високих температур, тим самим покращуючи добробут норки на фермі. Так ми по-європейськи поєднали фермерство із зеленою енергетикою», — говорить директор ферми Олександр Климець.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)