Пн. 24 Червня 2024

Закон про ринок землі перетворить Україну на сировинний придаток, – Володимир Гройсман

Гройсман готовий боротися за зміну земельного закону в інтересах фермерів.

Прийнятий Верховною Радою і введений в дію закон про обіг земель є найгіршим сценарієм, що закріплює за Україною статус сировинного придатка, вважає екс-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Те, що введено в дію – це найгірший сценарій. Це назавжди закріпить за нами статус сировинної економіки. Це безглузда мета, яка зробить з нас бідну країну”, – заявив він в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Гройсман підкреслив, що земля є стратегічним ресурсом держави, який необхідно використовувати для єдиної мети – сформувати потужний фермерський клас і підвищити кількість сильних фермерських господарств до мільйонних показників.

“Чому фермер? Тому що тільки фермер готовий працювати на землі, збирати урожай, виробляти продукцію і продавати готовий продукт, а не тільки сировину за принципом “посіяв-зібрав-забув”. Чинний закон прийнятий виключно в інтересах великих компаній, які засіяли, забрали і крапка”, – упевнений він.

Гройсман заявив, що готовий боротися за зміну закону в інтересах фермерів і висловив упевненість, що чинний закон можна змінити за добу, незважаючи на те, що непрофесійні переговори колишнього і чинного урядів з міжнародними партнерами завели ситуацію в глухий кут.

Нагадаємо, у четвер, 30 квітня, закон про ринок землі був опублікований у виданні “Голос України”.


Залишити коментар