Бджоли будують вулик у формі серця, якщо їх ніщо не обмежує
Сб. 28 Березня 2020

Бджоли будують вулик у формі серця, якщо їх ніщо не обмежує

Якщо вам потрібні докази того, що бджоли – це справжні художники з дивовижними креативними здібностями, то варто поглянути на цю неймовірну фотографію, опубліковану The National Trust. Залишившись наодинці з собою в британському замку Бодіам в Робертсбрідж, бджоли створили неймовірне видовище. Усередині свого вулика вони збудували соти в формі серця. І виглядає це так само солодко, як і звучить, – передає Agri-gator 

Цей вулик виглядає досить дивно, але лише тому, що ми звикли бачити соти, збудовані в прямокутних рамках, якими працьовитих комах постачають бджолярі. Такі прямокутні форми дозволяють фермерам легко виймати воскові конструкції і витягати з них мед. Реальність же така, що в дикій природі, в умовах, неконтрольованих людиною, бджоли будуть використовувати весь наявний простір для зберігання свого дорогоцінного продукту. Натуральні вулики можуть приймати будь-які форми і розміри.

Наприклад, цукрові бджоли родом з Австралії, як правило, роблять вулики в формі великих спіральних структур. Інші бджоли в певних кліматичних умовах можуть формувати «відкриту колонію», а це значить, що внутрішність вулика нічим не захищена.


Залишити коментар