Нд. 26 Травня 2024

Уряд планує ліквідувати тіньові схеми з ПДВ

Ліквідація тіньового ринку ПДВ дозволить державі економити 1-2 млрд гривень щомісяця. Про це прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав у Фейсбук.

“Ми «доженемо» всіх корупціонерів і «тіньових схемарів», де б вони не ховалися. Сьогодні Уряд припиняє схематоз із ПДВ. Позавчора ми почали перезавантаження ДФС, учора — Центренерго, сьогодні — припиняємо оборудки з ПДВ. Уряд ліквідує всі тіньові схеми, зокрема нечесні тендери чи податкові схеми. Майже щодня ми фіксуємо випадки, як хтось на місцях намагається збагатитися через оборудки”, – зазначив він.

Сьогодні Нова податкова запустила оновлену систему моніторингу подакових ризиків при реєстрації податкових накладних з ПДВ. Ті, хто не платять податки, зустрічатимуть опір від держави.

“Їм працювати точно не буде комфортно. Уся «тінь» на наших ринках до кінця вже цього року має піти в історію”, – пообіцяв урядовець.

“Один із прикладів — торік система моніторингу зупинила реєстрацію податкових накладних на близько 10 млрд гривень (0,56%). Зареєстрували після їхнього розгляду накладних лише на 3,4 млрд. Решту 6 млрд гривень просто намагалися з бюджету вкрасти. Ми з цими схемами боремося”, – акцентував прем’єр-міністр.

При цьому, український Уряд захищає чесний бізнес, який працює «в білу».

“Саботажники, схематозники — довго тут не протримаються. Одразу йдіть на вихід. Якщо в області фіксуватимуть корупцію, кадрові рішення прийматимуться миттєво. Наголошую: чесному бізнесу буде комфортно працювати, його ми захистимо”, – підсумував Олексій Гончарук.


Залишити коментар