Методи, які допоможуть плодоносити огіркам аж до жовтня
Свіжі овочі на столі з власної грядки завжди краще, ніж куплені. Їжте власноруч вирощені овочі до жовтня. У цьому вся допоможуть перевірені методи.
Щоб збирати смачні огірки першу половину осені, дотримуйтесь кількох простих правил:
- Огірки не люблять нічні морозів та холодної роси, тому краще накрити грядки спанбондом, агроволокном чи плівкою на ніч, а для поливу з другої половини серпня використовувати теплу, а не холодну воду – краще робити це лише зранку.
- Вчасно збирайте урожай. Залишаючи на кущах дозрілі огірки, ви уповільнюєте зростання молодих і скорочує життя куща.
- Виконайте мульчування ґрунту органікою, наприклад перегноєм, тирсою, торфом або скошеною травою. Вночі мульча захистить ґрунт від переохолодження, а вдень не дасть перегрітися. Також можна розмістити на грядках пластикові пляшки з водою – вдень вони накопичуватимуть тепло, а в нічний час віддаватимуть його ґрунту.
- Не забувайте про добрива. На етапі появи плодів огірки потребують азоту, бору, фосфору. Для продовження плодоношення використовуйте просте підживлення: розчиніть 2 кілограми старого гною у відрі води і додайте 2 столові ложки гумату калію. Такою сумішшю потрібно поливати огірки раз на тиждень з другої половини серпня раз на сім днів.
Залишити коментар