Ср. 29 Травня 2024

Чоловіка оштрафували на 62 тис. за газ

Районний суд зобов’язав українця заплатити за газ майже 62 тисячі грн за встановлені під час перевірки порушення. Розповідаємо в цьому матеріалі за які дії, можуть оштрафувати споживача на таку значну суму.

У матеріалах справи, яку розглядав Довгинцівський районний суд Кривого Рогу, як пише Obozrevatel, зазначено, що було проведено експертизу лічильника і виявлено порушення.

“Свинцева пломба заводу-виробника пошкоджена – розрізана на дві частини: верхня частина пломби приклеєна до кришки відлікового механізму, а нижня до сталевого пломбувального вушка корпусу лічильника, що дає змогу вільно знімати відліковий механізм”.

Встановлено, що на пластиковій кришці та на ребрах жорсткості кришки механізму біля місця встановлення пломби видно безліч відколів і мікроподряпин, нанесених стороннім предметом у процесі зрізання пломби.

“Позов АТ “Оператор газорозподільної системи “Криворіжгаз” про стягнення заборгованості за неврахований (донарахований) обсяг природного газу – задовольнити”, – постановив суд.


Залишити коментар