Чт. 30 Травня 2024

На Черкащині запустять виробництво чищеної вакумованої картоплі

Чищену вакуумовану картоплю планують виробляти на Черкащині. Підприємство ТОВ «Воля» отримало грант на придбання обладнання для передпродажної доробки картоплі. Лінія вже замовлена і виготовляється, тож восени можна буде запустити переробку.

Про це AgroPortal.ua розповів спізасновник ТОВ «Воля» Дмитро Ткаченко.

«Це буде чищена вакуумована картопля. Для внутрішнього ринку. Всі лякаються, що це досить незвичний і дорогий продукт для українського споживача. Проте, оскільки ми самі вирощуємо сировину, можемо бути гнучкими в ціноутворенні. Це буде наша власна продукція з власної картоплі. Водночас більшість підприємств, що займаються передпродажною переробкою, працюють на покупній сировині», — зазначає Дмитро Ткаченко.

Планують переробляти 10 т картоплі на день. Будуть залучати й інших картоплярів. Важливо, щоб партія була однорідною — наприклад, один сорт. «Якщо це сорти, з якими ми не працюємо, то, ймовірно, мінімально необхідна партія буде від 10-20 т», — припускає Дмитро Ткаченко.

Наразі у ТОВ «Воля» вивчають, які сорти найкраще підходять для вакуумування. Серед тих, що вирощуються в господарстві, два вже відібрані для переробки — це сорти німецької фірми Solana.

В селі на Франківщині видобувають сіль


Залишити коментар