![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
Назвали область, де вирощують найбільше яблук
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/yabluka.jpg)
Чернівецька область виробляє найбільше в Україні яблук та є четвертою за врожайністю серед областей. Яблука звідси експортують до країн Європи, а також Близького та Далекого Сходу, повідомляє Суспільне.
«Виробництво плодово-овочевої продукції є однією з найпривабливіших галузей на Буковині, як для іноземних, так і внутрішніх інвесторів. Цьому сприяє клімат регіону та прикордонне сполучення з іншими країнами», — зазначає начальник управління інвестиційної політики та туризму ОВА Михайло Хмелевський.
Повідомляється, яблука з Буковини експортуються до Франції, Індонезії, Малайзії, Норвегії. Дуже добре продаються в Арабських еміратах та країнах Близького Сходу. У нас є яблучні хаби, де яблука можуть зберігатися протягом трьох років. Такий хаб є в селі Недобоївці, на його базі приблизно 70 підприємств зберігають свої яблука.
Залишити коментар