Пн. 17 Червня 2024

Електронний кабінет для військовозобовʼязаних запрацює вже в травні

Міністерство оборони України запускає електронний кабінет військовозобов’язаного, який запрацює з 18 травня згідно з чинним законодавством.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради України.

Про це повідомила Катерина Черногоренко, заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, у ефірі Радіо Свобода. Електронний кабінет буде доступний через мобільний застосунок, який можна завантажити в App Store та Google Play Market.

Оновити дані стане простіше

Військовозобов’язані зможуть оновлювати свої дані, реєструючи номер телефону, електронну пошту та фактичну адресу проживання в трьох форматах. Цей процес можна буде здійснити дистанційно, без візиту до військкомату чи центру надання адміністративних послуг.

“Буде можливість робити це дистанційно, без візиту до ТЦК та СП. Надалі, для уточнення інших даних, якщо це буде потрібно, ТЦК зв’яжеться із військовозобов’язаним і далі це буде робота між військовозобов’язаним і безпосередньо працівником ТЦК”, – пояснила Катерина Черногоренко.

Представниця Міноборони також підкреслила, що нова ініціатива має спростити процес оновлення даних для військовозобов’язаних і зробити його більш зручним та доступним.

“Кількість військовозобов’язаних, які будуть користуватися цим функціоналом може досягати 70-80%”, – Катерина Черногоренко.


Залишити коментар