Чт. 30 Травня 2024

Ціни на яблука можуть злетіти вгору

Ціни на яблука можуть зрости через сезонне зменшення обсягів української продукції.

Ціни на яблука в Україні 2024 року значно зросли і продовжують встановлювати рекорди порівняно з минулими сезонами, зазначають у повідомленні ринку сільськогосподарської продукції “Шувар”.

Середньоринкова ціна на яблука на 25-30% вища, ніж торік. Однією з причин такого подорожчання є обмежена пропозиція якісних яблук, а також те, що багато садівників зберігають якісні плоди для продажу в пізніші терміни, — розповіла керівник відділу маркетингу оптового ринку Тетяна Попович.

Ціни на яблука можуть зрости через сезонне зменшення обсягів української продукції. Це сезонне явище, коли після зими знижується доступність місцевих овочів та фруктів, що призводить до зростання цін.

Прогнозувати точні ціни на квітень-червень складно, але з огляду на сезонність та нинішні тенденції, можливе подальше зростання цін на яблука у другому кварталі 2024 року. Важливо відстежувати інформацію про врожайність, імпортні обсяги та загальну економічну ситуацію в країні, які можуть вплинути на ціни, — пояснила експертка.

Молоко почало дешевшати


Залишити коментар