Ср. 29 Травня 2024

Студент Університету Тескоко збільшує виробництво меду за допомогою 3D-друкованих вуликів 

Студент Університету Тескоко збільшує виробництво меду за допомогою 3D-друкованих вуликів 

Зміни, яких зазнають екосистеми в результаті дії людини або природних причин, безпосередньо впливають на види, які там живуть. Бджоли, зокрема, відчули на собі наслідки людських дій, зіткнувшись із такими проблемами, як втрата середовища існування та вплив пестицидів у сільськогосподарських районах.

Усвідомлюючи вирішальну роль, яку відіграють бджоли у глобальній продовольчій безпеці, було докладено спільних зусиль для вирішення цих проблем. Застосування інноваційних рішень, таких як 3D-друк, як це можна побачити в таких проектах, як HIIVE і LACRIMA, стало ключовим у цих починаннях. Додатково до цього прогресу студент з Автономного університету Чапінго в Тескоко, Мексика, розробив 3D-друковані вулики, спрямовані на покращення середовища проживання бджіл і підвищення їхнього добробуту.

Складна конструкція вуликів бджолами передбачає використання воску та інших природних виділень для формування їхнього середовища існування, процесу, необхідного для їхнього виживання. Паралельно бджолярі виготовляють ящики для вуликів, призначені для залучення бджіл і полегшення виробництва меду.

Однак із глобальним зменшенням популяції бджіл існує нагальна потреба в інноваційних підходах для покращення середовища проживання бджіл. У цьому прагненні 3D-друк став багатообіцяючим шляхом, оскільки ця технологія представляє нове рішення: 3D-друковані вулики.

Лохина прибутковіша за яблуко: Україна встановила рекорд експортної виручки


Залишити коментар