Нд. 3 Березня 2024

Сплутав з ящиком: у Південній Кореї робот вбив людину

У Південній Кореї робот помилково вбив робітника на заводі. За версією поліції, у безпілотного помічника стався збій у налаштуваннях, через що він “атакував” робітника і завдав йому травм, несумісних із життям.

У центрі розподілу сільськогосподарської продукції в місті Косон (Південна Корея) стався нещасний випадок: промисловий робот на смерть задавив 40-річного робітника, прийнявши його за коробку з овочами.

Про це повідомляє Focus.ua за матеріалами південнокорейських ЗМІ.

За повідомленням Національного поліціянта агентства Кенсан-Нам, працівник виробництва перевіряв помилки в датчиках робота промислової машини, що сортує продукцію. Троє колег стали свідками того, як чоловіка затиснуло між лінією сортування продукції (роликом) і рукою робота. Він зазнав серйозних травм обличчя і верхньої частини тіла, його доправили в лікарню, але він помер.

Поліція розслідує точну причину нещасного випадку та недбалість щодо особи, відповідальної за управління безпекою на підприємстві. На сьогодні робочою версією є та, що безпілотний робот, який сортує коробки з паприкою і переносить важкі палети, внаслідок збою налаштувань прийняв робітника за коробку з овочами.

Роботів на підприємстві встановили 2019 року. Кожен із них коштував 130 млн вон (близько $100 000). Зараз на виробництві задумалися над тим, як зробити безпілотних помічників безпечнішими.

Лотки з соломи – новація ізраїльських виробників


Залишити коментар