Американська компанія створила “морозиво майбутнього”

Американський бренд “бісерного” морозива Dippin′ Dots, що належить компанії J&J Snack Foods, за минулий рік продав 70 млн порцій унікального десерту і планує розширювати присутність на ринку. Окрім розважальних закладів, спортивних заходів, парків розваг “морозиво майбутнього”, як його колись назвав засновник бренду, буде продаватися у роздрібних магазинах та кінотеатрах. 

Dippin’ Dots на ринку уже 35 років. За цей час бренд встиг змінити своє гасло, і тепер воно звучить як “Смакуйте задоволення”.Саме морозиво з’явилося на ринку досить незвично.

Засновник компанії Курт Джонс ще наприкінці 1980-х років використовував рідкий азот для швидкого заморожування кормів для тварин. Пізніше він виявив, що цю технологію можна перенести й на створення ласощів для людей. Так народився Dippin’ Dots. J&J придбала Dippin’ Dots за $222 млн минулого року, додавши потужний впізнаваний бренд до прибуткового, висхідного бізнесу, і тепер збирається його масштабувати.

До того часу у J&J не було широкого асортименту морозива, тому Dippin’ Dots допоміг створити категорію заморожених новинок для компанії. Зараз окрім розширення збуту, асортименту, удосконалення пакування  J&J планує додати інновації й в сам продукт. Зокрема, морозиво адаптують для того, аби ним можна було поласувати вдома. Досі цього не вдавалося, адже для підтримки необхідної температури потрібне спеціальне обладнання. Як саме цього буде досягнуто, компанія тримає в секреті. Але обіцяє показати через рік.

ТОП-5 смачних і незвичних фруктів


Залишити коментар