На ринку зʼявився новий сорт цибулі

Після 30 років селекції компанія BASF вивела першу цибулю Happychop, яка не викликає сліз при чищенні та нарізанні. Ця цибуля буде доступною в мережі австралійських супермаркетів Woolworths з  липня до вересня.

Про це повідомляє Fruitnet.

«Понад три десятиліття знадобилося інвестування, розробки, ретельного відбору та наполегливої роботи, щоб вивести цю цибулю, яка змінює правила гри», – пояснив Сем Клейфілд, менеджер із захисту прав клієнтів BASF. – Happy Chop – цибуля без сліз дозволяє споживачам готувати цибулю без болю та клопоту проливання сліз».

Цибуля Happy Chop Tearless Onions вирощується з сорту насіння з портфоліо Nunhems BASF і продається під брендом Sunions у всьому світі. Випробування проводяться в Австралії з 2019 року. Продукт був запущений у США у 2017 році, Іспанії у 2020 році та Великобританії, Франції, Італії та Німеччині у 2022 році.

«Летючі сполуки відповідають за гостроту і розрив цибулі», – пояснив Клейфілд. – У цибулі Happy Chop Tearless Onions рівень летючих речовин зменшується, з часом утворюючи м’якшу, солодшу та без сліз цибулю. З іншими цибулями відбувається навпаки, і вони з часом стають гострішими. Таким чином, Happy Chop – цибуля без сліз зберігається протягом певного періоду часу, щоб забезпечити її сприятливі характеристики.

Окрім продажу на внутрішньому ринку, австралійська продукція експортується до Європи, щоб отримати вигоду від її антисезонної доступності на сформованих ринках. «Перші поставки з Австралії прибули до Іспанії в травні, щоб допомогти розширити доступність Sunions на ринках ЄС», – сказав Клейфілд.

Рис може зрости у ціні

 

 


Залишити коментар