Два способи посадки помідорів на зиму

Мало дачників садять будь-які культури під зиму. І роблять це даремно, тому що у такого способу дуже багато переваг. У випадку з помідорами, наприклад, городники, що посіяли їх восени, можуть забути про багато захворювань. Також такі томати будуть набагато довше плодоносити, і імунітет у них буде міцнішим.

Чому потрібно садити помідори під зиму

Плюс такої посадки в тому, що немає етапу пересадки розсади у відкритий ґрунт. У цей момент помідори відчувають сильний стрес, який позначається на їх зростанні. Ще одна перевага — висока врожайність.

Перший спосіб

Цей метод підійде для тих, хто хоче і може заморочитися. Сухе насіння слід висадити в борозенки глибиною близько двох сантиметрів. Потрібно враховувати, що переживуть зиму тільки найміцніші, тому садіть більше.

Для утеплення можна накрити грядки дошками або мульчувати соломою. Якщо є бажання можна удобрити посадки компостом. Тут важливо підгадати момент, щоб насіння не встигло прорости до морозів.

Другий спосіб

У цьому разі все набагато простіше. Вам не доведеться займатися насінням. Потрібно лише викопати невелику ямку і покласти в неї цілий помідор, а після присипати землею.

Але накрити землю ялиновим гіллям або компостом все-таки доведеться, щоб уберегти майбутні помідори від морозів.


Залишити коментар